گچ پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا

گچ: پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا رونمایی از پیراهن بارسلونا تیم فوتبال بارسلونا لالیگا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل جواد نکونام به صحبت‌های کارلوس کی‌روش

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش بعد از جدایی نکونام از تیم ملی یک بار هم نام او را در مصاحبه های خود به زبان نیاورد ولی درست در روزهایی که با فدراسیون فوتبال

تصویر العمل جواد نکونام به صحبت‌های کارلوس کی‌روش

تصویر العمل جواد نکونام به صحبت های کارلوس کی روش

عبارات مهم : تصویر

جواد نکونام نسبت به صحبت های کی روش تصویر العمل نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش بعد از جدایی نکونام از تیم ملی یک بار هم نام او را در مصاحبه های خود به زبان نیاورد ولی درست در روزهایی که با فدراسیون فوتبال به مسئله مالی خورده، نه تنها نام دستیار و کاپیتان سابقش را به زبان آورد، بلکه از این گفت که علت جدایی اش «پول» بوده هست. برداشت ها از جمله کی روش متفاوت بود. عده ای تصور می کردند او توپ را به زمین فدراسیون انداخته و آنها را مقصر جدایی نکونام دانسته. عده ای هم تصور می کردند نکونام به خاطر پول، قید تیم ملی را زده است.

تصویر العمل جواد نکونام به صحبت‌های کارلوس کی‌روش

کاپیتان سابق تیم ملی و مربی خونه به خونه ولی با بیانات خود، وظیفه را مشخص می کند. او در تصویر العمل به حرف های کارلوس کی روش می گوید: دوست ندارم جواب کسى را بدهم ولى براى منافع کشورم نیاز است که بگویم تمام تمرکزم را روی تیم خونه به خونه و موفقیت آن گذاشته ام. قصد نداشتم راجع به بعضی مسایل حرف بزنم و این بار هم می خواستم سکوت کنم ولی از آنجا که خیلی ها در این باره از من پرسش کردند، تصمیم گرفتم یک بار به طور براق در این باره حرف بزنم.»

نکونام ادامه می دهد: «از روز اول تاکید کردم به علاقه تیم ملی و با نیت یادگیری و آموزش به تیم ملی ملحق شده است ام. روزی که صحبت از مسایل مالی با فدراسیون شد، مبلغ قراردادم خیلی پایین بود به شکلی که من گفتم سفید امضا می کنم شما هر چه دوست داشتید، بنویسید.»

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش بعد از جدایی نکونام از تیم ملی یک بار هم نام او را در مصاحبه های خود به زبان نیاورد ولی درست در روزهایی که با فدراسیون فوتبال

او در پاسخ به این پرسش که آیا مثل دیگر مربیان به دنبال پول نبودید، می گوید: «همانطور که گفتم هدفم یادگیری بود. بعدها با توجه به صحبت هایی که آقای کی روش با فدراسیون کرد، رقم قراردادم کمی بالاتر رفت.»

نکونام هنگامی که با این پرسش روبرو می شود که آیا واقعا به خاطر مسایل مالی از تیم ملی جدا شدید، بدون هیچ مکثی سریعا پاسخ می دهد: «مگر من جهت پول به تیم ملی رفته بودم که به خاطر این مسئله جدا شوم؟ اگر دنبال پول بودم، از فوتبال خداحافظی نمی کردم چون خود آقای کی روش هم شاهد بود چه پیشنهاداتی جهت بازی داشتم. می توانستم دو فصل دیگر بازی کنم و هر فصل هم یک میلیارد تومان پول بگیریم. ولی هدفم تنها پیشرفت و یادگیری بود نه پول در آوردن.»

رکورددار بازی های ملی، اضافه می کند: «من تا روز آخر به اندازه حضورم در تیم ملی پولم را دریافت کردم. با دستور مدیر فدراسیون پیش از اخراجم از تیم ملی، پولم را به طور کامل گرفتم. در ضمن من روز اول جهت اینکه رقم قرارداد پایین بود، به مسئولان فدراسیون گفتم تمام پول قراردادم را صرف امور خیریه کنید و تنها رسید هزینه ها را به من بدهید که قبول نکردند و گفتند ما پول را به خودت می دهیم و هر کاری علاقمند بودی، انجام بده.»

تصویر العمل جواد نکونام به صحبت‌های کارلوس کی‌روش

واژه های کلیدی: تصویر | جدایی | یادگیری | کارلوس کی روش | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs