گچ پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا

گچ: پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا رونمایی از پیراهن بارسلونا تیم فوتبال بارسلونا لالیگا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را برداریم / تابش

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در مسابقه بسکتبال کشور عزیزمان ایران و عراق گفت: باید به بانوان و توانمندی‌های‌شان اعتماد کنیم و موان

موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را برداریم / تابش

تابش: موانع حضور بانوان در ورزشگاه ها را برداریم

عبارات مهم : اخلاقی

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در مسابقه بسکتبال کشور عزیزمان ایران و عراق گفت: باید به بانوان و توانمندی های ارزش اعتماد کنیم و موانع را از سر راه آنها جهت حضور مؤثرشان در ورزشگاه ها و آوردگاه های ورزشی برداریم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در نهمین همایش معرفی برترین های اخلاق ورزش کشور گفت: امروزه ورزش جزئی از زندگی مردم و در کانون توجه افکار عمومی است و میلیونها نفر به آن اشتغال دارند و صدها میلیون نفر نیز دست اندرکار و طرفدار و تماشاگر برنامه های متفاوت ورزشی هستند. از طرفی در مواردی ورزش استحکام بخش وحدت ملی و اجتماعی در جوامع است و حتی در حل پرسشها سیاسی و خاتمه منازعات بین کشورها، نقش آفرین هست. آنچنانکه اخیراً در مسابقه های المپیک زمستانه کره جنوبی شاهد بودیم.

موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را برداریم / تابش

وی ادامه داد: ورزش پیوند دهنده دلهاست و نسلهای متفاوت را کنار هم می نشاند و نتیجه کار بر مبنای خرد جمعی و برنامه ریزی و وحدت را به آنها می نمایاند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخلاق ورزش یکی از مباحث اخلاق کاربردی است که باید بر آن مبنا و بر پایه تعالیم دینی و فرهنگ غنی ایرانی، استوار گردد اظهار داشت: شرکت ورزش ما و فدراسیون های ورزشی و کلوب ها باید دارای قوانین و منشور اخلاقی باشند. ورزشکاران نیز باید به وظایف اخلاقی خویش آشنا گردند و آنرا در میادین ورزشی اجرا کنند. اگر نام پوریای ولی و دنیا پهلوان تختی در تاریخ ورزش کشور ما ماندگار می شود، فراتر از مرتبت پهلوانی آنها، بواسطه تمسّک به اخلاق و فضیلت های اخلاقی در میدان نبرد و جامعه به وسیله آنهاست.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در مسابقه بسکتبال کشور عزیزمان ایران و عراق گفت: باید به بانوان و توانمندی‌های‌شان اعتماد کنیم و موان

تابش تاکید کرد: مقتدا و مراد ورزشکاران ما امام علی (ع) است که در جوانمردی، فتوت، شجاعت، گذشت و ایثار و مسؤلیت پذیری و امانت داری بی نظیر بود. باید این فضایل اخلاقی را در جامعه و ورزشمان نهادینه کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ورزش ما در سایه اخلاق باید انسانها را جهت ایفای نقش شایسته اشان در جامعه مهیا و توانمند کند گفت: اخلاق در ورزش باید ترجمان و مقوّم شعرهای نغز اخلاقی سعدی و مولانا و حافظ در پرورش انسانهای اخلاق مدار باشد. تقویت و ترویج این آموزه های دینی و فرهنگی در فرد و جامعه باید، تصور مدرنی از اخلاق در ما ایجاد کند و اخلاق از عرصه فردی به ساحت جامعه و تصمیم گیری ها گسترش یابد.

وی تصریح کرد: یعنی “سرمایه اجتماعی” که موجودی فضائل اخلاقی در جامعه است و لایه زیرین تحولات توسعه ای و کلید توسعه هست، تقویت شود. اعتماد افراد به یکدیگر و اعتماد آنها به حاکمیت، فزونی یابد. درستکاری و راستگویی و وجدان کاری در جامعه ترویج شود.

موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را برداریم / تابش

نایب مدیر فراکسیون امید مجلس افزود: در جامعه ای که اختلاس های چند هزار میلیاردی صورت می گیرد، اعتیاد، رشوه، دزدی مقالات و …. علنی می شود و ناهنجاری ها به هنجارها تبدیل می گردند، به لحاظ کمّی و کیفی شاهد سقوط و بحران اخلاقی هستیم.

تابش ادامه داد: راه چاره آن است که الگوی تازه جهت پیشرفت و توسعه تعریف کنیم که در آن اخلاق را در تصمیمات خویش لحاظ کنیم و سرمایه اجتماعی را قوام بخشیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور زنان در مسابقه بسکتبال کشور عزیزمان ایران و عراق گفت: باید به بانوان و توانمندی‌های‌شان اعتماد کنیم و موان

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه باید از حضور ورزشکارانمان و تیم هایمان در آوردگاه های جهانی جهت نمایش داشته های فرهنگی و اخلاقیمان به درستی استفاده کنیم گفت: جامعه ما نیاز به خوش حالی دارد، ورزش می تواند خوش حالی را جهت جامعه و خصوصاً نسل جوان ما به ارمغان بیاورد. به شرط آنکه این خوش حالی موجب ناراحتی بخشی دیگر از جامعه نشود. باید از موضع اعتدال، آشتی و گفت وگو با دنیا حرف بزنیم و ورزشمان و اخلاقمان را عرضه کنیم.

نماینده مردم اردکان گفت: دولت باید تصدی گری در ورزش را کم کردن دهد و در عوض، بستر ساز مداخله آزاد متخصصان در ورزش باشد. به نهادهای مدنی و تشکل های مردمی در ورزش، فدراسیون ها، هیاتها که می توانند دستاوردهای خوب ورزشی را جهت کشور رقم زنند، توجه داشته باشیم.

موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را برداریم / تابش

تابش با بیان اینکه باید از شکست ها پلی جهت پیروزی بسازیم تصریح کرد: به بانوان و توانمندیهایشان اعتماد کنیم و موانع را از سر راه آنها جهت حضور مؤثرشان در ورزشگاه ها و آوردگاههای ورزشی برداریم. جوانان را دریابیم که آینده کشور و ورزش را رقم خواهند زد و آینده کشور و ورزش به دست توانمند آنها رقم خواهم خورد.

واژه های کلیدی: اخلاقی | اعتماد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs