گچ پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا

گچ: پیراهن رونمایی بارسلونا پیراهن بارسلونا رونمایی از پیراهن بارسلونا تیم فوتبال بارسلونا لالیگا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واریز نخستین سود سهام عدالت، ۳ ماه دیگر

رئیس شرکت خصوصی‌سازی گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت تا سه ماه آینده واریز می‌شود.

واریز نخستین سود سهام عدالت، ۳ ماه دیگر

واریز نخستین سود سهام عدالت، ۳ ماه دیگر

عبارات مهم : میلیون

رئیس شرکت شخصی سازی گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت تا سه ماه آینده واریز می شود.

به گزارش تسنیم، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی با بیان اینکه 25 میلیون مشمول سهام عدالت اقدام به ارائه کد شبا بانکی به سامانه سهام عدالت کرده اند، گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت تا سه ماه آینده واریز می شود، گفت: بیش از 16 میلیون نفر از این افراد مورد تأیید شبکه بانکی قرار گرفتند.

واریز نخستین سود سهام عدالت، ۳ ماه دیگر

وی با توصیه به مشمولان سهام عدالت جهت ارائه تدریجی کد شبا بانکی خود در روزهای آینده، گفت: پیش از این سهامداران در مجامع سالیانه دو شرکت سیمان دشتستان و سرمایه گذاری رنا از مجموعه شرکت های سرمایه پذیر سبد سهام عدالت اقدام به تصویب تقسیم سود نقدی یک الی 2 میلیارد تومانی گرفته بودند که طی هفته های اخیر مجمع عادی سهامداران شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران با تقسیم سود نقدی 400 میلیارد تومانی میان سهامداران موافقت کرده است.

پوری حسینی گفت: اگر چه سهام مخابرات از جمله سهم های حاضر در سبد سهام عدالت هست، ولی مطابق با قانون تجارت این شرکت وقت دارد، تا طی 8 ماه آینده سود نقدی سهام عدالت را در اختیار شرکت شخصی سازی قرار دهد.

رئیس شرکت خصوصی‌سازی گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت تا سه ماه آینده واریز می‌شود.

پوری حسینی با بیان اینکه آن دسته از افرادی که مشمول سهام عدالت نیستند، دست کم تا مهرماه امسال هیچ توصیه و یا اقدام خاصی جهت آن ها صورت نخواهد گرفت، گفت: آن دسته از مشمولانی که به طور قطعی هنوز وارد سامانه سهام عدالت نشده اند، بالغ بر 12 میلیون نفر بوده که توصیه می شود، ابتدا کد شبا بانکی خود را دریافت کنند و سپس به سامانه سهام عدالت وارد شوند.

تاکنون 34 میلیون نفر ایرانی مشمول دریافت سهام عدالت از سامانه سهام عدالت دیدار کردند و حدود 7 میلیون نفر از افرادی که اغلب مشمول بر کارمندان دولت، نهادهای اجتماعی و یا نیروهای نظامی و انتظامی هستند، هنوز به این سامانه وارد نشده اند.

رئیس شرکت شخصی سازی با بیان اینکه به محض ورود نخستین سود نقدی شرکت ها در سامانه سهام عدالت حداکثر تا سه ماه آینده نخستین سود مشمولان سهام عدالت توزیع خواهد شد، گفت: با احتساب پرداخت اقساط 10 ساله به علاوه تخفیف ها و نیز آورده نقدی مشمولان سهام عدالت تاکنون به ارزش 24 هزار و 500 میلیارد تومان سهام عدالت به مشمولان آن تخصیص داده شده است و این در حالی است که ارزش روز این دارایی به دو برابر یعنی به حدود 54 هزار میلیارد تومان در بازار زیاد کردن یافته است.

واریز نخستین سود سهام عدالت، ۳ ماه دیگر

تاکنون استقبال چندانی از سوی مشمولان سهام عدالت جهت تسویه اقساط باقیمانده سهام عدالت با خزانه کل کشور صورت نگرفته و برآورد ها حاکی از تسویه حدود 5 میلیارد تومانی این رقم در ماه های اخیر بوده هست، با این حساب جهت اعلام ارزش نهایی سهام عدالت باید تا آخر شهریور ماه منتظر ماند تا بعد از بستن صورت حساب ها و مانده واقعی آن ها بتوان عدد نهایی را اعلام کرد.

وی ادامه داد: همچنان جهت آزادساری این دارایی با ابهام و اشکال مواجه هستیم و جهت امکان آزادسازی آن و روشن شدن وظیفه این دارایی فعلاً امکان توزیع سود حاصل از این سهام را می توانیم جهت مشمولان فراهم کنیم، بنابر این به طور کلی امکان آزادسازی سهام عدالت در حال حاضر میسر نیست.

رئیس شرکت خصوصی‌سازی گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت تا سه ماه آینده واریز می‌شود.

به گفته مدیر شرکت شخصی سازی، اولویت تخصیص سهام عدالت جهت آن دسته از کسانی که مشمول این دارایی نیستند، با افرادی است که در دهک های درآمدی (جمعیتی)، مشابه آن ها عضویت شده است اند، ولی خودشان از این طبقات جا مانده اند که بعد از آخر شهریور ماه امسال و مصوبه مورد نیاز جهت عضویت مجدد افراد جامانده اقدام به عضویت آن ها خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: میلیون | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs